TAŞIMA SÜRECİ

İletişim

Ankara evden eve nakliyat firmaları içinde Özler Nakliyatı seçip bizimle iletişime geçtiğinizde çağrı merkezi ekiplerimiz sizleri karşılayacaklardır. Ev eşyalarınızın taşınması konusunda aklınızda bulunan tüm detayları çağrı ekibimize iletebilirsiniz. Dilerseniz sizlere teklif verebilmemiz için expertiz ekiplerimizi sizlere yönlendirebiliriz. Bizi hemen arayın, size özel tekliflerimizi değerlendirelim.

Hemen İletişime Geç

Expertiz

Bize ulaştıktan sonra çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz expertiz ekiplerimize ulaşarak müşterilerimizin uygun bir zaman diliminde ziyaret edilmesi hususunda randevu talep ederler. Uygunluğa göre oluşturulan randevu günü ve saatinde expertiz ekiplerimiz müşterilerimizi evinde ziyaret eder. Taşınacak eşyaların ve eşyaların bulunduğu evin konumu detaylıca incelenir. Müşterilerimiz akıllarında bulunan tüm soruları expertiz ekiplerimize iletebilir, sorularına cevap bulabilirler.

Hemen İletişime Geç

Sözleşme

Expertiz müşteri ekiplerimizin ziyareti sonrasında yapılan expertize göre verdiğimiz teklifin kabulunden sonra sözleşme için karşılıklı mutabık kalınır. Sözleşme içeriğinde müşteriyi ve firmamızı koruyacak anlaşılır bir şekilde detaylı maddeler yer almaktadır.

Hemen İletişime Geç

Taşınma

Planlanan gün ve saatinde nakliye ekiplerimiz taşınacak evin önünde bulunurlar. Gerekli araç ve gereçlerin temini tam olarak sağlanmış olur. Taşınma sürecinin başlaması için gerekli adımlar atılır. Asansör kurulumu için gerekli önlemler alınarak süreç başlar.

Hemen İletişime Geç