Bize Ulaşın
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Taşınma Süreci

Taşınma Sürecinizle İlgili Aklınızda Soru İşeretleri mi Var?

Taşınma sürecinizi birlikte planlayalım aklınızda eşyalarınızda rahat olsun.

Özler Trans Nakliyatı Ankara içi ya da şehirler arası taşımacılıkta tercih edip iletişime geçmek için bizleri aradığınız takdirde sizleri ilk etapta çağrı merkezi temsilcilerimiz karşılayacaktır. Taşımacılık süreciniz ile ilgili kafanıza takılan tüm soru işaretlerini gönül rahatlığı ile çağrı merkezi temsilcilerimize sorabilir ve süreç hakkında içinizi rahatlatacak doğru, güvenilir bilgiyi edinebilirsiniz. Sonrasında ise sizin için bir fiyat teklifi oluşturmamız için expertiz destek talebinde bulunabilir, sizin için en uygun fiyatlı teklifimize ulaşabilirsiniz. Evinizin, ofisinizin taşınması sürecinde sizler için en güvenilir, profesyonel ve dürüst bir kurumsal firma arıyorsanız eğer hiç beklemeyin ve bizimle iletişime geçin. Bizler de sizleri dinleyelim anlayalım ve size özel tekliflerimizi sunalım.

Aşama aşama ilerleyen ve programlı bir şekilde sorunsuz hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızda taşınma sürecinizin en başından itibaren bir sorun yaşamamanız için çabalarız. Sizler firmamıza ulaştıktan sonra çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmenin neticesinde temsilcilerimiz expertiz ekiplerimizle iletişime geçer. Sonrasında müşterilerimizin uygun olduğu bir tarih belirlenir ve ziyaret için randevu tarihi oluşturulur. Oluşturulan randevu neticesinde expertiz ekiplerimiz müşterilerimizi ziyaret ederek incelemelerini gerçekleştirir. Taşınacak olan eşyalar, yer lokasyonu gibi pek çok unsur expertiz ekiplerimiz tarafından hassasiyetle incelenir ve değerlendirilir. Bu süreç içerisinde müşterilerimiz de akıllarına takılan tüm sorularını rahat bir şekilde expertiz ekiplerimize iletebilir ve sorularına en doğru cevaba ulaşabilirler.

İstediğiniz zaman aralığında, profesyonel exper ekibimiz tarafından evinize veya ofisinize ücretsiz expertiz yapılıp ardından, eşyalarınızın yoğunluğuna, hassasiyetine ve taşınacak katlar arasındaki farklara göre net olarak fiyat değerlendirilmesi yapılmaktadır. Yapılan fiyat teklifimizden sonra tarafınızdan fiyat kabulü sağlanırsa eğer sizin istediğiniz taşınma tarihi aralığında sizleri iş programımıza dahil ediyoruz. Taşınma sözleşmemizin içeriğinde müşterilerimizi ve firmamızı koruyabilecek maddeler yer almaktadır. Son adım olarak ise karşılıklı olarak sözleşmemizi imzalayıp ardından belli bir kaparo bedeli alınarak ekibimiz evinizden ayrılmaktadır.

Taşınma gününde ise sizler için belirlemiş olduğumuz profesyonel çalışma arkadaşlarımız günün erken saatinde evinize/ofisinize doğru yola çıkmaktadır. Ekip şefimiz çalışma arkadaşlarına iş dağılımını yaptıktan sonra ambalajlama süreci başlamaktadır. Tüm eşyalarınız yapısına ve hassasiyetine göre özenli ve doğru ekipmanlarla ambalajlama yapılmaktadır. Ambalajlama işleminin ardından hazır olan eşyalarınız aracımıza taşınıp sonrasında nizami şekilde aramıza yerleştirilmektedir. Daha sonra yeni evinize/ofisinize doğru yola çıkmaktadır. Eşyalarınız yeni evinize/ofisinize ulaştıktan sonra ekibimiz montajlama ve eşyalarınızı yerleştirme işlemlerine başlamaktadır. Tüm eşyalarınız sizin istediğiniz şekilde yerlerine yerleştirilir ve sizler tarafından son kontroller yapıldıktan sonra taşınma süreci çok kolay biçimde aynı gün sona ermektedir. Müşterilerimizin yapmaları gereken tek işleri ise kendilerine ait ziynet ve özel eşyalarını taşınma gününden önce hazırlamaları gerekmektedir. Çünkü firmamız ve ekip arkadaşlarımız sizlere ait özel ve ziynet eşyalarınızdan sorumlu değildir. Fakat geriye kalan tüm eşyalar Özler Trans Nakliyat güvencesinde ve sigortasına dahildir.

whatsapp
whatsapp
teklif
whatsapp