Bize Ulaşın
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında nakliye sektörüne girmiş ve yıllardır değişmeyen inancı ve iş aşkıyla hizmetine devam etmektedir. Sektöre girdiğimiz ilk yıllarda günümüzde sahip olduğumuz imkanlara sahip değildik. Binaların yüksek katlarına eşya taşıma işlemi ilk zamanlarda insan gücü ile yapılırken günümüzde asansörlü araçlarımız ile tamamen güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Amacımız müşterilerimize en güvenli ve hızlı şekilde nakliye hizmeti ulaştırmaktır. Bir sektörde uzun süre kalmak ve aynı istikrar ve güçle işe devam etmek zordur fakat şirketimiz hizmetine ve rekabetçi fiyatlar ile müşterilere avantajlı hizmet vermeye devam edecektir. Eviniz sizin için kıymetli ve yeni bir evde yaşamak için ilk adımlardan bir tanesi olan evinizin taşımasını bizimle yapmak isteyebilirsiniz. Ya da sizin için kıymetli olan işinizin gerçekleşeceği ofisinizi taşımak için bizlerle çalışmak isteyebilirsiniz. Hepsi farklı alanlar ve hepsi farklı uzmanlık gerektiren alanlar bunu biliyoruz ve sizi çok iyi anlıyoruz. Sizin için ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler geliştirmeye çalışıyoruz. Günler uzun ve herkes bir hareket halinde yıl içerisinde birçok firma, yüzlerce aile, yeni iş anlaşması, sporcu transferi, yeni hayat, yeni başlangıçlar kapımızı çalıyor. Bazen ev içi eşya taşımacılığına, bazen de uluslararası ev eşyası taşımacılığına rehberlik ediyoruz. Sadece evlerini değil aynı zamanda onların anılarını, değerli eşyalarını, sevdiklerini de taşıyoruz. Hayatlarını taşıyoruz. Ofisinizin taşımacılığı için de her zaman yanınızdayız. Biliyoruz ki ofisiniz, işiniz, markanız sizin için çok değerli ve biz de sizinle birlikte bu değeri veriyoruz. Her nesneyi bir sanat eseri olarak görüyoruz. Bu titizlikle aynı zamanda sanat eserlerini taşıyoruz ve müze ulaşımını yapıyoruz. Bizim işimiz 1998’den beri binlerce aileyi yeni evlerine, işinizi yeni adresine, değerli sanat eserlerini dünyanın bir yerinden diğerine taşımak ve onlara bu yolcuğunda eşlik etmek. Herkes için daha zor ve riskli olan taşıma işlemini daha kolay, daha konforlu hale getiriyoruz ve riskleri ortadan kaldırıyoruz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz, uluslararası çözüm ortaklarımız, uzmanlığımız ve özel paketleme sistemlerimiz ile düşünmeden hareket etme imkanı sunuyoruz. Dünyadaki herhangi bir yerden başka bir yere. Yurt içi veya yurt dışı. Yeni adresiniz nerede olursa olsun, bize emanet ettiğiniz her şeyi güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak bizim görevimizdir. İstediğin zaman gelebilirsin.

Özler Trans

HAKKIMIZDA

  • Misyonumuz

Amacımız müşterilerimize en güvenli ve hızlı şekilde nakliye hizmeti ulaştırmaktır.

  • Vizyonumuz

Yeni adresiniz nerede olursa olsun, bize emanet ettiğiniz her şeyi güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak bizim görevimizdir. İstediğin zaman gelebilirsin.

Özler Trans Hakkında Yorumlar

5 +

Kamyon

15 +

Personel

1000 +

Tamamlanan Nakliye

Özler Trans

20 yılı aşkın tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz!

1998

Firmamızın Kuruluşu

1998 yılında Nakliye sektörüne giriş yapan firmamız geçen bu süre içerisinde gerekli tecrübelere sahip olmuştur.

1999

Taşımacılığa Başlama

Binlerce aileyi yeni evlerine, iş yerlerini yeni adresine, değerli sanat eserlerini dünyanın bir yerinden diğerine taşımaya başladık.

2012

Ekibimizi Büyüttük

Sizlere daha profesyonel hizmet vermek için araçlarımızı ve çalışanlarımızı tam donanımlı hale getirdik.

2021

Taşımacılık Bizim İşimiz

Yeni adresiniz nerede olursa olsun, bize emanet ettiğiniz her şeyi güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak bizim görevimizdir.

whatsapp
whatsapp
teklif
whatsapp